Ma 2017. október 24., kedd, Salamon napja van. Holnap Blanka és Bianka napja lesz.

previous month október 2017 next month
week 44 30 31

Képzéseink 2017/2018-as tanévben

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Elnököltünk PDF Nyomtatás E-mail

altA magyarországi Europe Direct Információs Hálózat és az Európai Bizottság Magyarországi Képviselete „Elnököltünk” címmel európai uniós témájú versenyt szervez középiskolás diákoknak. A vetélkedő első három helyezett csapata brüsszeli tanulmányúton vehet részt.
A vetélkedőre olyan 4 fős csapatok jelentkezését várták, amelyek tagjai középiskolai tanulói jogviszonnyal rendelkeznek továbbá, a csapatok külső tagja az őket felkészítő pedagógus is.

Iskolánk csapatai:

Okostojások (Bertók Viktória, Csengeri Gábor, Götzinger Angéla, Vágány Krisztina )Felkészítő tanár: Rada Krisztina

Dexter (Goman Ibolya, Mészáros Alex, Tarczal Julianna, Varsányi Hajnalka) Felkészítő tanár: Oroszi Csilla, Bozsó K. Zsanett, Karsainé G. Beáta

Az első forduló az Európai Unió Tanácsának Magyar Elnökségével, az Európai Unióval és az önkéntességgel kapcsolatos feladatlapokból áll, melyeket a verseny weboldalán oldhatnak meg a csapatok.
Csapataink kisfilmjeit a nevükre kattintva nézheted meg!

Okostojások

Dexter

Regionális döntők /II. forduló/

Az első forduló összesített eredménye alapján minden régióból a 10 legjobb csapat kap meghívást a regionális döntőkbe.
2011. november 8. Székesfehérvár

Dexter csapatunk a régiós versenyen az  5. helyen végzett, nem sokkal lemaradva a dobogóról.
Büszkék vagyunk rájuk és a felkészítő csapatukra!