Ma 2021. október 17., vasárnap, Hedvig napja van. Holnap Lukács napja lesz.

previous month október 2021 next month
week 39 1 2 3

Szakmai kirándulás PDF Nyomtatás E-mail

alt

Nem mindennapi megtiszteltetésben volt része 2013. január 11-én a Lorántffy Iskola 1/13/ divat- és stílustervező osztályának. Balassáné Kremmer Beáta tanárnő szervezésében szakmai kiránduláson vehetett részt Budapesten a világhírű magyar divatcégnél, a MAGENTA-nál.

A MAGENTA divatmárka megálmodója és a cég tulajdonosa a dunaújvárosi származású Dankó Ágnes. A kollekciókban a kényelem és a nőiesség harmóniája érvényesül. Erre törekszik a mindennapi munkában a tulajdonos és a munkatársai is.

”A MAGENTA név a szeretet és az öröm energiáját közvetíti.”

A MAGENTA elért sikerei hátterében egy igazán összeszokott csapat áll. Olyan szakemberek, akik kellő hozzáértéssel, látványosan, érezhetően befolyásolják a hazai trend alakulását. A ruhacég mindig próbál lépést tartani a legújabb trendekkel és szabásvonalakkal, de szem előtt tartja a kényelmet is. A cég érdekessége, hogy hetente újabb és újabb ruhakollekciót dob a piacra, ezzel is érzékelteti, hogy sosem marad le a legújabb divathullámról.

Szakmai titoktartás mellett ebbe a nem mindennapi munkába kaptunk betekintést.

Soha nem tapasztalt fogadtatásban volt részünk: üdítő, sütemény, a cég bemutatása után pezsgőzés a tulajdonossal.

A szakmai élmények mellett mesés ajándékokkal tették még jobban feledhetetlenné számunkra Dankó Ágnes és munkatársai ezt a kirándulást.

Székelyné Fülöp Andrea

1/13d osztály osztályfőnöke, elméleti szaktanár