Ma 2017. október 22., vasárnap, Előd napja van. Holnap Gyöngyi napja lesz.

previous month október 2017 next month
week 44 30 31

Képzéseink 2017/2018-as tanévben

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

„Zöld Nap” előadássorozat PDF Nyomtatás E-mail

A KDOP-3.1.1/SOFT-1, „A Városháza és környezetének funkcióbővítő revitalizációja” című városrehabilitációs projekt keretében megvalósuló A helyi környezettudatosság erősítését, a környezetállapot javítását célzó szervezett programsorozat címmel 2013. április 12-én

„Zöld Nap” előadássorozatot tartott a Dunaújvárosi Főiskola.

A megvalósításban – közösen a Gárdonyi és a Rudas iskolákkal a mi intézményünk is aktívan kivette részét, amelynek eredményeképpen több száz lelkes környezetvédő vett részt a polgármesteri hivatal színháztermében lebonyolításra kerülő programokban.

Az előadásokban kiemelt figyelmet szenteltek a szelektív hulladékgyűjtés és újrahasznosítás, a természetbarát és energiatakarékos háztartások kialakításának szükségességére, valamint a szűkebb környezetünk alapos megfigyelésére és a biológiai indikációs hatások ismeretének fontosságára.

Az előadások között a témákhoz kapcsolódó kvízjátékok, keresztrejtvények, képfelismerési feladatok tették próbára a hallgatóság emlékezőképességét. Zárásként pedig logo-t kellett tervezni a csapatoknak.

A nehéz és időnként komoly fejtörést okozó feladatok megoldásában kitűnően szerepeltek diákjaink, akiknek ez úton szeretnék gratulálni, és külön dicséret és elismerés illeti az

első helyezést elért csapat tagjait:

-         Börcsök Beatrix

-         Burján Róbert

-         Koskai Martin

-         Kovács Zsanett

-         Lukács Bernadett

-         Szabados Roland

Dunaújváros, 2013. április 20.

Lendvai Józsefné

környezetmérnök tanár