Ma 2018. november 14., szerda, Aliz napja van. Holnap Albert és Lipót napja lesz.

nov. 15 00:00
    Iskolai helyesírási verseny
    nov. 16 00:00
    Negyedéves értékelés
    nov. 20 00:00
    Szakmai pályaorientációs nap
    nov. 26 15:00 - nov. 26 16:00
    Fogadóóra
    dec. 1 00:00
    Nincs tanítás

Madarak és fák napja a tanműhelyben PDF Nyomtatás E-mail

MADARAK FÁK NAPJA

2013. május 10.

Az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is együtt ünnepeltük a Madarak fák napját Venczelné Gulyás Edit vezetésével az Arany János Iskola kisdiákjaival.

Először megemlékeztünk a „körülöttünk élők” jelentőségéről, majd a fokozott figyelmet érdemlő fákat és madarakat vettük számba, és megnéztük az év madarairól és fáiról készült előadást.

A következő programban górcső alá vettük a begyűjtött növényeket, gombákat és a rajtuk megtelepedő társbérlőket, miközben megismerkedhettünk a mikroszkópozás rejtelmeivel.

Búcsúzóul minden kisdiák kapott egy emléklapot, s megfogadtuk, hogy jövőre újra együtt ünneplünk.

Végezetül néhány fotó:

800x600 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 alt   alt
alt   alt