Ma 2017. október 24., kedd, Salamon napja van. Holnap Blanka és Bianka napja lesz.

Képzéseink 2017/2018-as tanévben

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Madarak és fák napja a tanműhelyben PDF Nyomtatás E-mail

MADARAK FÁK NAPJA

2013. május 10.

Az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is együtt ünnepeltük a Madarak fák napját Venczelné Gulyás Edit vezetésével az Arany János Iskola kisdiákjaival.

Először megemlékeztünk a „körülöttünk élők” jelentőségéről, majd a fokozott figyelmet érdemlő fákat és madarakat vettük számba, és megnéztük az év madarairól és fáiról készült előadást.

A következő programban górcső alá vettük a begyűjtött növényeket, gombákat és a rajtuk megtelepedő társbérlőket, miközben megismerkedhettünk a mikroszkópozás rejtelmeivel.

Búcsúzóul minden kisdiák kapott egy emléklapot, s megfogadtuk, hogy jövőre újra együtt ünneplünk.

Végezetül néhány fotó:

800x600 Normal 0 21 false false false HU X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 alt   alt
alt   alt