Ma 2018. július 22., vasárnap, Magdolna napja van. Holnap Lenke napja lesz.

Szakmák éjszakája

Aktuális események

    Nincs esemény

Erasmus

Szakképzés Eu Hete

Széchenyi 2020

Iskolai események

previous month július 2018 next month
H K SZ CS P SZ V
week 26 1
week 27 2 3 4 5 6 7 8
week 28 9 10 11 12 13 14 15
week 29 16 17 18 19 20 21 22
week 30 23 24 25 26 27 28 29
week 31 30 31

Pályázat

Hirdetés

Hirdetés


Különbözünk - új kiállítás a Lorántffy Galériában PDF Nyomtatás E-mail

különbözünkjKülönbözünk címmel hirdetettünk rajzpályázatot a megye általános és középiskolás tanulóinak. A felhívásra nyolc iskolából hetvenöt pályamű érkezett. Az alkotásokat Medvegy Zsuzsanna Pro Cultura Intercisae díjas népművelő és Gáspár Aladár szintén Pro Cultura Intercisae díjas festőművész értékelte. A diákok alkotásaiból összeállított kiállítás 2015. április 9-én nyílt meg Galériánkban, ahol a zsűri által legjobbnak ítélt művek alkotóit is díjaztuk.

 

 

A megnyitón elsőként iskolánk igazgatója, Őszi Attila köszöntötte az érdeklődőket, ezután Juhász Gergely Ákos, iskolánk pedagógusa értékelte a sokszínű és figyelemre méltó kiállítás anyagát, végül  Patakfalvi­-Vigh Kincső 9. évfolyamos tanuló fuvolajátékát élvezhettük. A legjobbaknak járó díjakat a kiállítás szervezője, Rohonczi tanárnő adta át az alkotóknak.

Az általános iskolások számára kiírt kategóriában az I. helyezett Nagy János (Rácalmás), a II. helyezett Major Melinda (Arany), a III. helyezett Karmacsi Judit Kincső lett. A középiskolásoknál az I. helyezett Bali Bettina és Vincze Zsuzsanna (Széchenyi), a III. helyezett pedig Nagy Kamilla (Lorántffy) lett. Gratulálunk!

A kiállítás a hónap végéig tekinthető meg iskolánk Galériájában.

 
Hirdetés