Ma 2018. október 23., kedd, Gyöngyi napja van. Holnap Salamon napja lesz.
Egészséges életmód vetélkedő PDF Nyomtatás E-mail

egeszsegeseletmod 2015 92015. december 7-én, hétfőn délután került sor egészséges életmód tematikában meghirdetett vetélkedőnkre, amelyet a hagyományoknak megfelelően 8. osztályosoknak hirdetett meg egészségügyi munkaközösségünk. A versenyre, amelynek helyszíne iskolánk egészségügyi tanműhelye volt, öt iskolából jelentkeztek négyfős csapatok. A csapatoknak előzetes feladatként az egészséges életmódhoz kapcsolódó plakátot kellett készíteniük. A versenyen pedig a tesztíráson kívül játékos, kreatív feladatokkal (ételfelismerés, zöldségszobor-készítés) kellett megbirkóznia a diákoknak. A feladatok végrehajtása jó hangulatban zajlott, a jelentkezők magas szintű felkészültségről tettek tanúságot. A végeredmény:

I. hely: Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola csapata
II. hely: Dózsa György Általános Iskola csapata (Dunaújváros)
III. hely: Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola csapata

egeszsegeseletmod 2015 10

Gratulálunk!
Köszönjük a felkészítő tanárok és a szervezők munkáját.

Kiss Veronika