Dunaújvárosi Szakképző Centrum Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Egészséges életmód vetélkedő Dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium
Ma 2018. augusztus 15., szerda, Mária napja van. Holnap Ábrahám napja lesz.
Egészséges életmód vetélkedő PDF Nyomtatás E-mail

egeszsegeseletmod 2015 92015. december 7-én, hétfőn délután került sor egészséges életmód tematikában meghirdetett vetélkedőnkre, amelyet a hagyományoknak megfelelően 8. osztályosoknak hirdetett meg egészségügyi munkaközösségünk. A versenyre, amelynek helyszíne iskolánk egészségügyi tanműhelye volt, öt iskolából jelentkeztek négyfős csapatok. A csapatoknak előzetes feladatként az egészséges életmódhoz kapcsolódó plakátot kellett készíteniük. A versenyen pedig a tesztíráson kívül játékos, kreatív feladatokkal (ételfelismerés, zöldségszobor-készítés) kellett megbirkóznia a diákoknak. A feladatok végrehajtása jó hangulatban zajlott, a jelentkezők magas szintű felkészültségről tettek tanúságot. A végeredmény:

I. hely: Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola csapata
II. hely: Dózsa György Általános Iskola csapata (Dunaújváros)
III. hely: Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola csapata

egeszsegeseletmod 2015 10

Gratulálunk!
Köszönjük a felkészítő tanárok és a szervezők munkáját.

Kiss Veronika