Ma 2018. december 17., hétfő, Lázár és Olimpia napja van. Holnap Auguszta napja lesz.

Tankönyvrendelés 9. évfolyam PDF Nyomtatás E-mail

Kedves Leendő Diákok! Tisztelt Szülők!konyvek

A tankönyvek megrendelése ebben a tanévben is a Kello rendszerén keresztül történik.

A tankönyvrendelés menetrendje:

1.  2018.május 31-ig minden tanulónak vissza kell hoznia az átnézett, esetlegesen csökkentett és a szülő által aláírt listát! A csökkentés módja a listában szereplő, de Önök által nem igényelt tankönyv kihúzása.

Kérjük, hogy húzzák ki a listából azokat a tankönyveket, melyeket más forrásból meg tudnak szerezni vagy esetleg szeretnék megvásárolni!

A 9. évfolyamos tanulók ingyenes tankönyvre jogosultak. Az ingyen tankönyvre jogosult diákok tankönyvei az iskolai könyvtár állományába kerülnek, azok ellenértékét az iskolának számlázza a Kello.

2.  „Szülői felület” - Kello

https://szuloifelulet.kello.hu/Home/Login  weboldalon az alábbi funkciók elérhetőek:

A szülő megtekintheti és módosítási kéréseit jelezheti a Tankönyvfelelős részére:

• gyermeke(i) tankönyvrendelésével,
  • gyermeke(i) iskola által nyilvántartott személyes adataival (ez a funkció adatvédelmi okokból regisztrációhoz kötött) kapcsolatban.

A fizetős státuszú gyermekek szülei részére az eddigi csekkes fizetési mód mellett, lehetőséget nyújtunk elektronikus számla igénylésére és más fizetési módok választására (utalás, bankkártyás fizetés).

A szülői felületen a szülő által jelzett módosítási igényekről az iskola értesítést kap. A módosítási kérések elfogadása, végrehajtása - a szülő módosítási szándéka - mindaddig nem jelent tényleges adatváltozást, amíg a jogosult tankönyvfelelős azt át nem vezeti.

3. A tankönyvek átvétele 2018. szeptember 01-én.