Dunaújvárosi Szakképző Centrum Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma Tankönyvrendelés 9. évfolyam Dunaújvárosi Lorántffy Zsuzsanna Szakközépiskola, Szakiskola, Kollégium
Ma 2018. augusztus 15., szerda, Mária napja van. Holnap Ábrahám napja lesz.

Tankönyvrendelés 9. évfolyam PDF Nyomtatás E-mail

Kedves Leendő Diákok! Tisztelt Szülők!konyvek

A tankönyvek megrendelése ebben a tanévben is a Kello rendszerén keresztül történik.

A tankönyvrendelés menetrendje:

1.  2018.május 31-ig minden tanulónak vissza kell hoznia az átnézett, esetlegesen csökkentett és a szülő által aláírt listát! A csökkentés módja a listában szereplő, de Önök által nem igényelt tankönyv kihúzása.

Kérjük, hogy húzzák ki a listából azokat a tankönyveket, melyeket más forrásból meg tudnak szerezni vagy esetleg szeretnék megvásárolni!

A 9. évfolyamos tanulók ingyenes tankönyvre jogosultak. Az ingyen tankönyvre jogosult diákok tankönyvei az iskolai könyvtár állományába kerülnek, azok ellenértékét az iskolának számlázza a Kello.

2.  „Szülői felület” - Kello

https://szuloifelulet.kello.hu/Home/Login  weboldalon az alábbi funkciók elérhetőek:

A szülő megtekintheti és módosítási kéréseit jelezheti a Tankönyvfelelős részére:

• gyermeke(i) tankönyvrendelésével,
  • gyermeke(i) iskola által nyilvántartott személyes adataival (ez a funkció adatvédelmi okokból regisztrációhoz kötött) kapcsolatban.

A fizetős státuszú gyermekek szülei részére az eddigi csekkes fizetési mód mellett, lehetőséget nyújtunk elektronikus számla igénylésére és más fizetési módok választására (utalás, bankkártyás fizetés).

A szülői felületen a szülő által jelzett módosítási igényekről az iskola értesítést kap. A módosítási kérések elfogadása, végrehajtása - a szülő módosítási szándéka - mindaddig nem jelent tényleges adatváltozást, amíg a jogosult tankönyvfelelős azt át nem vezeti.

3. A tankönyvek átvétele 2018. szeptember 01-én.