Ma 2018. május 23., szerda, Dezső napja van. Holnap Eszter és Eliza napja lesz.

previous month május 2018 next month
week 18 1 2 3 4 5 6
week 22 28 29 30 31

Elismerés PDF Nyomtatás E-mail

apolokNagy büszkeségre ad okot a Healers online ápolóközösségnek az ápolók napja alkalmából készült felmérésének eredménye, amely szerint az ápolók és az ápolóképzésben részt vevők szerint iskolánk a  legjobb ápolóképző iskola az egész országban!

Nagyon is sokat számít, hogy milyen iskolában végez valaki, annak ellenére, hogy több helyen kritikus ápolóhiány van, ám a jobban felszertelt, jobb körülmények között működő osztályon komoly előnyt jelenthet egy jó iskolában végzett tanulmány.

Büszkék vagyunk az elért eredményre, a sok pozitív visszajelzésre. Kollégáink mindent megtesznek annak érdekében, hogy a diákok tanult szakmájuk magasszintű művelőivé válljanak. Ápolónak lenni nem csak szakma, hanem hivatás.

"Ápolóként lehetőségünk van rá, hogy szívét, lelkét, elméjét és testét a betegeinknek a hozzátartozóiknak és saját magunknak is. Elfelejthetik a neved, de arra mindig emlékezni fognak amit értük tettél!" /Maya Angelou/

Több, mint 3500-an töltötték ki a kérdőívet az ország minden pontján. Az iskolák esetében több kérdésre kellett választ adniuk, például már a felvételivel kapcsolatban is, hogy mennyire nehéz bekerülni az iskolába, mennyire lehetett könnyen információhoz jutni, mennyire lehetett könnyen kommunikálni az iskolával a felvételi eljárás során. Szempont volt a gyakorlati és az elméleti órák hasznossága, de általánosságban is értékelni kellett az iskolát egytől ötig terjedő skálán. Pluszpontokat ért az adott intézmény számára arra a kérdésre adott válasz, hogy választaná-e mégegyszer az ápoló az adott iskolát képzésre, ha ezt megtehetné. Mindösszesen 19 pontot lehetett elérni maximálisan, iskolánk gyönyörű eredményt ért el, mindössze részpontokkal maradt csak el a legmagasabb pontszámtól.

Ez az eredmény nem jöhetett volna létre szaktanáraink munkája nélkül, amit a profizmus, az empátia és a szakmai elhivatottság jellemez. Köszönjük !