Ma 2017. október 22., vasárnap, Előd napja van. Holnap Gyöngyi napja lesz.

Szakmák éjszakája

Aktuális események

    Nincs esemény

Széchenyi 2020

Szakképzés Eu Hete

Iskolai események

previous month október 2017 next month
H K SZ CS P SZ V
week 39 1
week 40 2 3 4 5 6 7 8
week 41 9 10 11 12 13 14 15
week 42 16 17 18 19 20 21 22
week 43 23 24 25 26 27 28 29
week 44 30 31

Pályázat

Határtalanul

Hirdetés

Hirdetés



Képzéseink 2017/2018-as tanévben

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Tanáraink

Weblapunk munkatársainak elérhetőségei

Név Beosztás Fogadóóra Telefon
Pocsainé Varga Veronika Tagintézmény-vezető Hétfő 13:00-14:00
Marczona Tamás Tagintézmény-vezető helyettes Hétfő 13:00-14:00
Molnárné Szabó Edina Tagintézmény-vezető helyettes Hétfő 13:00-14:00
Ábrahámné Libor Éva Magyar nyelv és irodalom tanár csütörtök 9:25-10:10
Ambrus Diána Gyógypedagógus, 1/9/a osztályfőnöke Szerda 12:25-13:10
Balassáné Kremmer Bea Szakoktató- könnyűipar, Közösségi szolgálat iskolai koordinátora hétfő 12:25-13:10
Bali Attila Testnevelés kedd 9:25-10:10
Baranyi Hajnalka Szakmai tanár- vegyész és környezetvédelem, műszaki munkaközösség vezetője Hétfő 8:30-9:15
Bíróné Károly Anita Iskolapszichológus Hétfő 13:00-14:00
Bognár Zoltán Orosz nyelv, történelem, földrajz 12/1 osztályfőnöke Hétfő 10:20-11:15
Bozsó Krisztina Zsanett Egyészségtan tanár - GYED
Csigi Erzsébet Magyar ,történelem, földrajz, pedagógia Hétfő 8:30-9:15
Domanyek Eszter Egészségügyi szakoktató Kedd 12:25-13:10
Fazekas Mária kollégiumi nevelő
Fülöp Marianna Matematika és német nyelv - 11/3 osztályfőnöke
Gombár Adrienn Könyvtáros, német nyelv tanár
Horog Zoltán Matematika-informatika tanár Természettudományi munkaközösség vezetője, 9/1 - osztályfőnöke Szerda 13,20-14,05
Hujber Lajosné Kollégium vezető
Jadlószkiné Nemes Ildikó Matematika, informatika, 12/3 osztályfőnöke Csütörtök 12:25-13:10
Juhász Gergely Ákos Angol, Etika - 12/2-5 osztály osztályfőnöke Hétfő 12:00-13:00
Karsainé Glavinasz Beáta Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/15/eü osztáylfőnöke Szerda 11:15-12:00
Kiss Veronika Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport - GYED
Kósa Edit Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 3/11/ a osztáylfőnöke Hétfő 14:15-15:15
Köller Péterné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport Kedd 12:25-13:10
Kuslits Marietta Kémia, fizika, könyvtár szakos tanár Hétfő 8:30-9:15
Lehoczkyné Tesinszki Rita Angol nyelv - 11/2 osztáylfőnöke Szerda 9:25-10:10
Lehoczkyné Tóvizi Ilona Fodrász szakoktató Hétfő 9:25-10:10
Marczona Tamásné Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport 2/14/v osztályfőnöke Szerda 8:30-9:15
Markovics Mária Testnevelés, Matematika - 2/10/a osztályfőnöke Hétfő 10:20-11:05
Martin Ferenc Magyar Nyelv és Irodalom, kollégiumi nevelő
Mádai Lászlóné Gyakorlati oktatásvezető Kedd 8:30-9:15
Megyeri László Kollégiumi nevelő
Miklósity-Szőke Zsuzsanna Történelem, magyar nyelv és irodalom tanár, 9/2 osztályfőnöke, DÖK patronáló pedagógus Kedd 10:20-11:05
Molnárné Lukács Anita Szakmai tanár - könnyűipari szakmacsoport Csütörtök 12:25-13:10
Nagyné Finta Krisztina Kollégiumi nevelő
Németh Tibor Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Péntek 11:15-12:00
Nyul Erika Biológia, kémia szakos tanár Csütörtök 11:15-12:00
Oroszi Csilla Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 2/14/eü osztályfőnöke Hétfő 12:00-13:00
Őszi Attila Fizika és szakmai tantárgyak Szerda 12:25-13:10
Ötvös Ágota Biológia és egészségügyi szakmai tantárgyak - 9/3 osztályfőnöke Csütörtök 12:25-13:10
Patai Mária Magyar nyelv és Irodalom, francia nyelv Csütörtök 11:15-12:00
Plich Zoltánné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport Szerda 9:25-10:10
Pribetekné Pirgi Bernadett Fodrász szakoktató Péntek 9:25-10:10
Rada Krisztina Történelem , Német nyelv, Társadalomismeret tanár, Humán munkaközösség vezetője - 10/1 osztályfőnöke Kedd 9:25-10:10
Rohonczi Istvánné Matematika, Rajz és vizuális kultúra tanár, - 10/2 osztályfőnöke Hétfő 11:15-12:00
Sándor Roland Angol nyelv Hétfő 9:25-10:10
Schuszterné Lakk Katalin kollégiumi nevelő
Szentpáli Elvira Kozmetikus szakoktató Szerda 11:15-12:00
Szép Lászlóné Könnyűipari szakoktató Szerda 11:15-12:00
Verasztóné Zsiga Orsolya Informatika tanár, osztályfőnöki munkaközösség vezetője, ifjúságvédelmi feladatokat ellátó pedagógus, tankönyvfelelős -11/1 osztályfőnöke Szerda 13:20-14:05
Hirdetés