Ma 2018. november 17., szombat, Hortenzia és Gergő napja van. Holnap Jenő napja lesz.

Aktuális események

    nov. 20 00:00
    Szakmai pályaorientációs nap
    nov. 26 15:00 - nov. 26 16:00
    Fogadóóra
    dec. 1 00:00
    Nincs tanítás
    dec. 5 00:00
    "Zöldülj!" - környezetvédelmi vetélkedő
    dec. 7 10:00 - dec. 7 15:00
    Nyílt nap

Erasmus

Szakmák éjszakája

Szakképzés Eu Hete

Széchenyi 2020

Iskolai események

previous month november 2018 next month
H K SZ CS P SZ V
week 44 1 2 3 4
week 45 5 6 7 8 9 10 11
week 46 12 13 14 15 16 17 18
week 47 19 20 21 22 23 24 25
week 48 26 27 28 29 30

Pályázat

Hirdetés

Hirdetés


Tanáraink

Weblapunk munkatársainak elérhetőségei

Név Beosztás Fogadóóra Telefon
Pocsainé Varga Veronika Tagintézmény-vezető Hétfő 13:00-14:00 iskola
Marczona Tamás Tagintézmény-vezető helyettes Hétfő 13:00-14:00 iskola
Molnárné Szabó Edina Tagintézmény-vezető helyettes Kedd 14:00-15:00 iskola
Ábrahámné Libor Éva Magyar nyelv és irodalom tanár Csütörtök 10:20-11:05 iskola
Ambrus Diána Éva Gyógypedagógus, 2/10/a osztályfőnöke Péntek 10:20-11:05 iskola
Balassáné Kremmer Bea Szakoktató- könnyűipar Kedd 8:30-9:15 tanműhely
Bali Attila Testnevelés, DÖK munkáját segítő pedagógus Hétfő 12:25-13:10 iskola
Baranyi Hajnalka Szakmai tanár- vegyész és környezetvédelem; 9/1 osztályfőnöke Szerda 12:25-13:10 iskola
Bíróné Károly Anita Iskolapszichológus Hétfő 9:00-13:00 iskola
Bognár Zoltán Orosz nyelv, történelem, földrajz Hétfő 9:25-10:10 iskola
Bozsó Krisztina Zsanett Egyészségtan tanár - GYED
Csigi Erzsébet Magyar ,történelem, földrajz, társadalomismeret Szerda 9:25-10:10 iskola
Domanyek Eszter Egészségügyi szakoktató Hétfő 12:25-13:10 tanműhely
Fülöp Andrea Kollégiumi nevelőtanár
Fazekas Mária kollégiumi nevelő
Gaál Endre kollégiumi nevelő
Fülöp Marianna Matematika és német nyelv - 12/3 osztályfőnöke
Gombár Adrienn Könyvtáros, német nyelv tanár
Horog Zoltán Matematika-informatika tanár Természettudományi munkaközösség vezetője, 10/1 - osztályfőnöke Szerda 13,20-14,05
Hujber Lajosné Kollégium vezető
Jadlószkiné Nemes Ildikó Matematika, informatika Hétfő 10:20-11:05 iskola
Juhász Gergely Ákos Angol nyelv, Etika - 9/3 osztály osztályfőnöke Szerda 8:00-9:00 iskola
Kastaly Éva kollégiumi nevelő - GYES
Karsainé Glavinasz Beáta Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/15/eü osztáylfőnöke Hétfő 13:20-14:05 tanműhely
Kiss Veronika Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport - GYED
Kósa Edit Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport Csütörtök 8:30-9:15 tanműhely
Köller Péterné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 2/14/kgy osztályfőnöke Csütörtök 8:30-9:15 tanműhely
Lehoczkyné Tesinszki Rita Angol nyelv - 12/2 osztáylfőnöke Hétfő 12:25-13:10 iskola
Lehoczkyné Tóvizi Ilona Fodrász szakoktató Kedd 13:20-14:05 tanműhely
Marczona Tamásné Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Műszaki munkaközösség vezetője 1/13/kvGa osztályfőnöke Hétfő 12:25-13:10 tanműhely
Markovics Mária Testnevelés - óraadó
Martin Ferenc Magyar Nyelv és Irodalom, kollégiumi nevelő
Megyeri László Kollégiumi nevelő
Miklósity-Szőke Zsuzsanna Történelem, magyar nyelv és irodalom tanár, osztályfőnöki munkaközösség vezetője, 1/13/kgy osztályfőnöke Szerda 11:25-12:00 iskola
Molnárné Lukács Anita Szakmai tanár - könnyűipari szakmacsoport Péntek 12:25-13:10 tanműhely
Nagyné Finta Krisztina Kollégiumi nevelő
Németh Tibor Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Szerda 13:20 -14:05 tanműhely
Nyul Erika Biológia, kémia szakos tanár; 9/2 osztályfőnöke Kedd 9:25-10:10 iskola
Oroszi Csilla gyakorlati oktatásvezető Szerda 9:25-10:10 tanműhely
Őszi Attila Fizika és szakmai tantárgyak Szerda 9:25-10:10 iskola
Ötvös Ágota Biológia és egészségügyi szakmai tantárgyak - 10/3 osztályfőnöke Szerda 12:25-13:10 iskola
Patai Mária Magyar nyelv és Irodalom, francia nyelv Kedd 8:30-9:15 iskola
Plich Zoltánné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/9/a osztályfőnöke Csütörtök 8:30-9:15 tanműhely
Pribetekné Pirgi Bernadett Fodrász szakoktató GYES
Rada Krisztina Történelem , Német nyelv, Társadalomismeret tanár, Humán munkaközösség vezetője - 10/1 osztályfőnöke Hétfő 10:20-11:05 iskola
Rohonczi Istvánné Matematika, Rajz és vizuális kultúra tanár, - 11/2 osztályfőnöke Kedd 10:20-11:05 iskola
Sándor Roland Angol nyelv, 3/11/a osztályfőnöke Csütörtök 11:15-12:00 iskola
Lakk Katalin kollégiumi nevelő
Szentpáli Elvira Kozmetikus szakoktató Péntek 11:15-12:00 tanműhely
Szép Lászlóné Könnyűipari szakoktató Csütörtök 13:20-14:05 tanműhely
Verasztóné Zsiga Orsolya Informatika tanár, ifjúságvédelmi feladatokat ellátó pedagógus, tankönyvfelelős -12/1 osztályfőnöke Hétfő 12:00-13:00 iskola
Hirdetés