Ma 2018. december 17., hétfő, Lázár és Olimpia napja van. Holnap Auguszta napja lesz.

Aktuális események

    dec. 10 00:00
    Ötösgyűjtő akció
    dec. 22 00:00
    TÉLI SZÜNET
    jan. 3 00:00
    Téli szünet utáni első tanítási nap
    jan. 11 08:00 - jan. 11 17:00
     Szalagavató
    jan. 14 00:00
    Osztályzóvizsga

Erasmus

Szakmák éjszakája

Szakképzés Eu Hete

Széchenyi 2020

Iskolai események

previous month december 2018 next month
H K SZ CS P SZ V
week 48 1 2
week 49 3 4 5 6 7 8 9
week 50 10 11 12 13 14 15 16
week 51 17 18 19 20 21 22 23
week 52 24 25 26 27 28 29 30
week 1 31

Pályázat

Hirdetés

Hirdetés


Tanáraink

Weblapunk munkatársainak elérhetőségei

Tételek # 
Név Beosztás
Név Beosztás
Pocsainé Varga Veronika Tagintézmény-vezető
Marczona Tamás Tagintézmény-vezető helyettes
Molnárné Szabó Edina Tagintézmény-vezető helyettes
Ábrahámné Libor Éva Magyar nyelv és irodalom tanár
Ambrus Diána Éva Gyógypedagógus, 2/10/a osztályfőnöke
Balassáné Kremmer Bea Szakoktató- könnyűipar
Bali Attila Testnevelés, DÖK munkáját segítő pedagógus
Baranyi Hajnalka Szakmai tanár- vegyész és környezetvédelem; 9/1 osztályfőnöke
Bíróné Károly Anita Iskolapszichológus
Bognár Zoltán Orosz nyelv, történelem, földrajz
Bozsó Krisztina Zsanett Egyészségtan tanár - GYED
Csigi Erzsébet Magyar ,történelem, földrajz, társadalomismeret
Domanyek Eszter Egészségügyi szakoktató
Fülöp Andrea Kollégiumi nevelőtanár
Fazekas Mária kollégiumi nevelő
Gaál Endre kollégiumi nevelő
Fülöp Marianna Matematika és német nyelv - 12/3 osztályfőnöke
Gombár Adrienn Könyvtáros, német nyelv tanár
Horog Zoltán Matematika-informatika tanár Természettudományi munkaközösség vezetője, 10/1 - osztályfőnöke
Hujber Lajosné Kollégium vezető
Jadlószkiné Nemes Ildikó Matematika, informatika
Juhász Gergely Ákos Angol nyelv, Etika - 9/3 osztály osztályfőnöke
Kastaly Éva kollégiumi nevelő - GYES
Karsainé Glavinasz Beáta Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/15/eü osztáylfőnöke
Kiss Veronika Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport - GYED
Kósa Edit Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport
Köller Péterné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 2/14/kgy osztályfőnöke
Lehoczkyné Tesinszki Rita Angol nyelv - 12/2 osztáylfőnöke
Lehoczkyné Tóvizi Ilona Fodrász szakoktató
Marczona Tamásné Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport Műszaki munkaközösség vezetője 1/13/kvGa osztályfőnöke
Markovics Mária Testnevelés - óraadó
Martin Ferenc Magyar Nyelv és Irodalom, kollégiumi nevelő
Megyeri László Kollégiumi nevelő
Miklósity-Szőke Zsuzsanna Történelem, magyar nyelv és irodalom tanár, osztályfőnöki munkaközösség vezetője, 1/13/kgy osztályfőnöke
Molnárné Lukács Anita Szakmai tanár - könnyűipari szakmacsoport
Nagyné Finta Krisztina Kollégiumi nevelő
Németh Tibor Szakmai tanár- vegyipari és környezetvédelmi szakmacsoport
Nyul Erika Biológia, kémia szakos tanár; 9/2 osztályfőnöke
Oroszi Csilla gyakorlati oktatásvezető
Őszi Attila Fizika és szakmai tantárgyak
Ötvös Ágota Biológia és egészségügyi szakmai tantárgyak - 10/3 osztályfőnöke
Patai Mária Magyar nyelv és Irodalom, francia nyelv
Plich Zoltánné Szakmai tanár -egészségügyi és szociális szakmacsoport 1/9/a osztályfőnöke
Pribetekné Pirgi Bernadett Fodrász szakoktató
Rada Krisztina Történelem , Német nyelv, Társadalomismeret tanár, Humán munkaközösség vezetője - 10/1 osztályfőnöke
Rohonczi Istvánné Matematika, Rajz és vizuális kultúra tanár, - 11/2 osztályfőnöke
Sándor Roland Angol nyelv, 3/11/a osztályfőnöke
Lakk Katalin kollégiumi nevelő
Szentpáli Elvira Kozmetikus szakoktató
Szép Lászlóné Könnyűipari szakoktató
Verasztóné Zsiga Orsolya Informatika tanár, ifjúságvédelmi feladatokat ellátó pedagógus, tankönyvfelelős -12/1 osztályfőnöke
Hirdetés